vol 9

Oled oma parimaks vormiks valmis?

09. september alustame taas 2-kuulise treeningute, toitumise ja heade harjumuste kujundamise programmiga. Ole kiire, sest grupid on väikesed ja kohtade arv piiratud.

 

Programm sobib Sulle kui...

Sa oled alati mõelnud, et tahaks olla veel paremas vormis ja sõber oma peegelpildiga. Et teeks midagi teistmoodi ja jõuaks uuele tasemele, kuid täpselt ei tea kuidas seda teha.

 

Sa oled väsinud kalorite lugemisest ja dieeditamisest ning tahad õppida kuidas tuleks toituda nii, et tulemused püsiksid pikaajaliselt ilma, et peaksid kaaluma igat grammi, mis taldrikule jõuab.

Tead, et olla heas vormis, energiline, terve ja elujõuline, on vaja kujundada häid harjumusi, mis neid eesmärke toetavad. Siiani Sa aga pole leidnud lahendust kuidas seda teha nii, et need harjumused ka pikaajaliselt püsima jääksid.

Tundsid ennast ära?

Siin on Sinu võimalus – teeme 2 kuud tugevat tööd, mõõdame, räägime toitumisest, kujundame häid harjumusi ja vaatame, milleks võimelised oleme.

 

Kokku pääseb igasse gruppi osalema ainult 12 inimest, mis tagab, et kõik saavad maksimaalse tähelepanu ja pushin Sind Sinu piirideni.

 

Kahekuulise programmi osalemistasu on 168 eur ja treeningud toimuvad Hopa Fit klubis Pärnus (Tammsaare 41)

Pühendumine

2 kuud ja 4x nädalas teeme koos intensiivselt trenni. Annad endale lubaduse pingutada 100% ja saavutad oma eesmärgid.

Personaalsus

Meid on vähe. Ainult 12 inimest grupis. See tagab, et olen Sinu jaoks olemas ja saan arvestada just Sinu vajadustega. 

Motivatsioon

Sa oled osa ühtsest tiimist. Me motiveerime, innustame ja toetame üksteist. Aitame Sul avastada, kui tugev ja sitke tegelikult oled.  

Tulemused

Sa oled pärast 2 kuud palju tugevam ja energilisem. Saanud juurde uusi vahvaid trennikaaslasi ning jätnud trenni hulgaliselt cm. 

TAGASISIDE

“Mulle meeldib, et Sinu trennid on korralikult paigas- harjutuse ettenäitamise aeg, sooritus ja paus ning kõik on alati pidevas muutumises. Alati juhendad ja väljendad korrektselt, selgitad, innustad jne- SUPER.” 

—  Maris

TREENER KATRIN SAARE

Sport ja tervislik elustiil on mu kirg. Usun sellesse, et tehes iga päev natuke paremaid valikuid oma liikumise ja toitumise harjumuste juures viib sihile. Trennis olen Sinu jaoks olemas, motiveerin, juhendan ja aitan Sul avastada kui sitke tegelikult oled. 

 

Oman IPT international personal trainer ( EQF level 4 ) litsentsi. PN Nutrition level 1 toitumisnõustaja sertifikaati, TRX rühmatreeneri, POP Pilatese, YOGAFUNCi litsentse. Läbinud EFKL 3-4 taseme kulturismi ja fitnesstreenerite erialase koolituse, Eesti Võimlemisliidu Aeroobika ja rühmatreeningute treenerite 3 taseme koolituse, Tallinna Ülikooli Treeneri 3 taseme spordi ja üldainete teooria-kursuse, Rahvatervise akadeemia Sportlase toitumise koolituse, Eesti Personaaltreenerite liidu Tools and screening for personal trainer koolituse.

 

Olen Hopa TV, koduste videotreeningute keskkonna, asutaja ning treener.